Czosnki

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 • New

  Allium – Czosnek Globemaster

  16,57 

  Allium – Czosnek Globemaster osiąga wysokość do 150 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru fioletowego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 1 cebulka w rozmiarze 20/+.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek Ivory Queen

  6,93 

  Allium – Czosnek Ivory Queen osiąga wysokość do 25 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru białego. Niskie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin, w doniczkach do domu lub na taras bądź balkon a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 3 cebulki w rozmiarze 12/14.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek Mars

  8,04 

  Allium – Czosnek Mars osiąga wysokość do 120 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru fioletowego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 1 cebulka w rozmiarze 18/20.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek Mont Blanc

  8,29 

  Allium – Czosnek Mont Blanc osiąga wysokość do 100 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru białego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 1 cebulka w rozmiarze 18/20.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek White Cloud

  7,95 

   Allium – Czosnek White Cloud osiąga wysokość do 120 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru białego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 3 cebulki w rozmiarze 10/+.

  Quick View
 • New

  Allium Sphaerocephalon – Czosnek Główkowaty

  2,59 

  Allium Sphaerocephalon – Czosnek Główkowaty charakteryzuje się silnym wzroście osiąga wysokość do 80 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze w kolorze zielonym z dołu i fioletowym z góry. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin, a także uprawia na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 10 cebulek w rozmiarze 5/+.

  Quick View
X