a

Zawsze dbamy o to, aby każdy miłośnik prac działkowych znalazł u nas wszystkie niezbędne artykuły ogrodowe – od nasion, poprzez podłoża, aż do niewielkich akcesoriów, które znacznie ułatwiają poszczególne procesy.

Proponowany przez nas asortyment ogrodowy świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku niewielkiego poletka, jak i większego kawałka ziemi. Polecamy chociażby wytrzymałe pikowniki, wykonane z twardego tworzywa sztucznego. Są one wręcz niezbędne przy odpowiednim układaniu sadzonek w ziemi. Wiadomo bowiem, że w wielu przypadku odpowiednie ułożenie ma wpływ na dalszy rozwój i wzrost danej rośliny.

Posiadaczom większych działek może przydać się także siewnik z regulacją wysiewu, który umożliwia sprawne oraz równomierne rozprowadzanie nasion o dowolnej wielkości.


Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

 • Pikownik Ogrodowy

  5,30 

  Pikownik Ogrodowy to przydatne narzędzie do sadzenia (pikowania) małych sadzonek i szczepek (zielnych i zdrewniałych) dzięki któremu sadzenie stanie się proste, szybkie i przy tym nie pobrudzimy się. Pikownik wykonany jest z trwałego plastiku.

  Opakowanie zawiera 1 pikownik ogrodowy.

  Quick View
 • Siewnik Ogrodowy z Regulacją Wysiewu

  5,00 

  Siewnik, posiada regulowaną szczelinę co ułatwia równomierny wysiew różnych gatunków nasion, chroniąc jednocześnie ręce wysiewającego przed kontaktem z nasionami zaprawianymi.

  Opakowanie zawiera 1 siewnik ogrodowy z regulacją wysiewu.

  Quick View
X