Dla Zwierząt

a

W tym dziale znajdują się wszystkie rośliny zarówno jednoroczne, dwuletnie jak i drzewa i krzewy które hodowane są dla zwierząt w celach konsumpcyjnych lub leczniczych.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

 • Owies dla kotów (Avena Sativa)

  1,50 

  Owies jest idealnym rozwiązaniem dla każdego Kota jako uzupełnienie kociej diety o cenne sole mineralne i witaminy polecany szczególnie w okresie jesienno – zimowym w celu uzupełnienia diety Twojego Kota. Ponadto Owies pomaga w naturalny sposób pozbyć się Kociej sierści która może zalegać w układzie pokarmowym.

  Opakowanie zawiera 30 gram nasion wraz z instrukcją siewu i dalszej hodowli.

  Quick View
 • Wilczomlecz Groszkowy (Euphorbia Lathyris L.)

  2,00 

  Wilczomlecza Groszkowego to zimozielona roślina osiągająca wysokość 100 cm, która jest znana ze względu na właściwości odstraszające gryzonie gdyż skutecznie odstraszającą krety, nornice oraz myszy. Korzenie rośliny wydzielają do gleby związki toksyczne. Liście lancetowate, koloru ciemnozielone z wyraźnym nerwem centralnym, usadowione naprzeciwlegle po 4 stuki na piętro. W drugim roku uprawy roślina zakwita, kwiatostany koloru żółtego. Jest to gatunek łatwy w uprawie rosnący dobrze na każdej glebie oraz w każdych warunkach klimatycznych.

  Opakowanie zawiera 20 nasion wraz z instrukcją siewu i dalszej hodowli.

  Quick View
X