a

Jeśli posiadasz na swojej działce oczko wodne lub staw, z pewnością chciałbyś, aby był on niezwykle urokliwym miejscem, nad którym można odprężyć się i pobyć trochę z naturą. Aby jednak stworzyć odpowiedni klimat, należy odpowiednio dbać o zbiornik, a także zapewnić jego piękny wygląd między innymi dzięki zasadzonym roślinom wodnym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli oczek i stawów polecamy nasiona roślin wodnych, wyróżniających się pięknym wyglądem oraz ozdobnymi kwiatami. Jeśli jednak obawiasz się, że nie poradzisz sobie z siewem czy pielęgnacją – nie martw się – razem z nasionami wysyłamy dokładną instrukcję siewu oraz dalszej uprawy oraz pielęgnacji.

Dzięki nam będziesz mógł stworzyć przepiękny kącik, w którym każdy zrelaksuje się na łonie natury.


Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

 • Lotos Orzechodajny Biały (Nelumbo Nucifera ‘WHITE’)

  4,50 

  Nelumbo Nucifera, dorasta do 1,8 m długości, elementem dekoracyjnym są majestatyczne, białe kwiaty, o średnicy od 15 do 30 cm, pokazują się na przełomie wiosny i lata oraz liście osiągają do 90 cm szerokości. Prócz tego kwiaty, nasiona, młode liście i kłącza są jadalne i szeroko stosowane w kuchni azjatyckiej, roślina wytrzymuje spadek temperatury do – 11 C.

  Opakowanie zawiera 2 nasiona wraz z instrukcją siewu i dalszej hodowli.

  Quick View
 • Lotos Orzechodajny Czerwony (Nelumbo Nucifera ‘RED’)

  4,50 

  Nelumbo Nucifera, dorasta do 1,8 m długości, elementem dekoracyjnym są majestatyczne, czerwone kwiaty, o średnicy od 15 do 30 cm, pokazują się na przełomie wiosny i lata oraz liście osiągają do 90 cm szerokości. Prócz tego kwiaty, nasiona, młode liście i kłącza są jadalne i szeroko stosowane w kuchni azjatyckiej, roślina wytrzymuje spadek temperatury do – 11 C.

  Opakowanie zawiera 2 nasiona wraz z instrukcją siewu i dalszej hodowli.

  Quick View
 • Lotos Orzechodajny Różowy (Nelumbo Nucifera ‘PINK’)

  3,40 

  Nelumbo Nucifera, dorasta do 1,8 m długości, elementem dekoracyjnym są majestatyczne, jasnoróżowe kwiaty, o średnicy od 15 do 30 cm, pokazują się na przełomie wiosny i lata oraz liście osiągają do 90 cm szerokości. Prócz tego kwiaty, nasiona, młode liście i kłącza są jadalne i szeroko stosowane w kuchni azjatyckiej, roślina wytrzymuje spadek temperatury do – 11 C.

  Opakowanie zawiera 2 nasiona wraz z instrukcją siewu i dalszej hodowli.

  Quick View
 • New

  Lotos Orzechodajny Żółty (Nelumbo Nucifera ‘YELLOW’)

  4,50 

  Nelumbo Nucifera, dorasta do 1,8 m długości, elementem dekoracyjnym są majestatyczne, żółte kwiaty, o średnicy od 15 do 30 cm, pokazują się na przełomie wiosny i lata oraz liście osiągają do 90 cm szerokości. Prócz tego kwiaty, nasiona, młode liście i kłącza są jadalne i szeroko stosowane w kuchni azjatyckiej, roślina wytrzymuje spadek temperatury do – 11 C.

  Opakowanie zawiera 2 nasiona wraz z instrukcją siewu i dalszej hodowli.

  Quick View
X