Cebulki

W tym dziale znajdują się różne rodzaje roślin cebulowych zarówno do domu, ogrodu, na taras oraz balkon.

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

 • New

  Allium – Czosnek Globemaster

  16,57 

  Allium – Czosnek Globemaster osiąga wysokość do 150 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru fioletowego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 1 cebulka w rozmiarze 20/+.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek Ivory Queen

  6,93 

  Allium – Czosnek Ivory Queen osiąga wysokość do 25 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru białego. Niskie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin, w doniczkach do domu lub na taras bądź balkon a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 3 cebulki w rozmiarze 12/14.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek Mars

  8,04 

  Allium – Czosnek Mars osiąga wysokość do 120 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru fioletowego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 1 cebulka w rozmiarze 18/20.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek Mont Blanc

  8,29 

  Allium – Czosnek Mont Blanc osiąga wysokość do 100 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru białego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 1 cebulka w rozmiarze 18/20.

  Quick View
 • New

  Allium – Czosnek White Cloud

  7,95 

   Allium – Czosnek White Cloud osiąga wysokość do 120 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze koloru białego. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin a także uprawia się je na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 3 cebulki w rozmiarze 10/+.

  Quick View
 • New

  Allium Sphaerocephalon – Czosnek Główkowaty

  2,59 

  Allium Sphaerocephalon – Czosnek Główkowaty charakteryzuje się silnym wzroście osiąga wysokość do 80 cm i tworzy kuliste kwiatostany umieszczone na bezlistnej łodydze w kolorze zielonym z dołu i fioletowym z góry. Wysokie odmiany czosnków sadzi się w niewielkich grupach na trawniku lub wśród niskich bylin, a także uprawia na kwiat cięty, w wazonie zachowują świeżość przez kilkanaście dni, zasuszone nadają się do zimowych kompozycji.

  Opakowanie zawiera 10 cebulek w rozmiarze 5/+.

  Quick View
 • New

  Amaryllis Belladonna – Zwartnica Belladonna

  12,05 

  Amaryllis Belladonna – Zwartnica Belladonna tworzy piękne jasnoróżowe kwiaty. Jest to roślina doniczkowa która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Gatunek ten można sadzić również do ogrodu gdyż zimuje w gruncie. Amaryllis Belladonna – Zwartnica Belladonna nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 20/22.

  Quick View
 • New

  Hippeastrum – Amarylis Apple Blossom

  15,90 

  Hippeastrum – Amarylis Apple Blossom tworzy niezwykle atrakcyjne duże kwiatostany koloru różowo białego a ponadto posiada długie sztywne zielone liście które po przekwitnięciu również zdobią roślinę. Amarylis to typowa roślina doniczkowa która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Hippeastrum – Amarylis Apple Blossom nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 22/24.

  Quick View
 • New

  Hippeastrum – Amarylis Benfica

  22,00 

  Hippeastrum – Amarylis Benfica tworzy kwiaty o bardzo intensywnej czerwieni i jest typową roślina doniczkową która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Hippeastrum – Amarylis Benfica nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 22/24.

  Quick View
 • New

  Hippeastrum – Amarylis Dancing Queen

  18,75 

  Hippeastrum – Amarylis Dancing Queen tworzy kwiaty koloru czerwono-białego jest typową roślina doniczkową która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Amarylisa Dancing Queen nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 22/24.

  Quick View
 • New

  Hippeastrum – Amarylis Minerva

  14,98 

  Hippeastrum – Amarylis Minerva tworzy duże kwiaty koloru czerwono-białego, cebulka wypuszcza około 3 łodyg na których tworzy się od 3 do 4 kwiatostanów. Jest typową roślina doniczkową która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Hippeastrum- Amarylis Minerva nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 22/24.

  Quick View
 • New

  Hippeastrum – Amarylis Picotee

  23,10 

  Hippeastrum – Amarylis Picotee tworzy kwiaty koloru białego z czerwoną obwódką jest typową roślina doniczkową która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Hippeastrum – Amarylis Picotee nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 22/24.

  Quick View
 • New

  Hippeastrum – Amarylis Rilona

  14,98 

  Hippeastrum – Amarylis Rilona tworzy niezwykle atrakcyjne duże kwiatostany koloru pomarańczowego a ponadto posiada długie sztywne zielone liście które po przekwitnięciu również zdobią roślinę. Amarylis to typowa roślina doniczkowa która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Hippeastrum – Amarylis Rilona nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę. 

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 22/24.

  Quick View
 • New

  Hippeastrum – Amarylis Susan

  14,98 

  Hippeastrum – Amarylis Susan tworzy niezwykle piękne duże kwiatostany koloru różowego i jest typową roślina doniczkową która często stosowana jest również jako kwiat cięty. Hippeastrum – Amarylis Susan nada pomieszczeniu ciepła i miłą atmosferę.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 22/24.

  Quick View
 • New

  Muscari – Szafirek Armeniacum

  12,49 

  Muscari – Szafirek Armeniacum tworzy niewielkie kępki niebieskich kwiatów o wysokości do 20 cm, które zakwitają w kwietniu. . Szafirek jest to gatunek o niewielkich wymaganiach glebowych i stanowiskowych, może rosnąć praktycznie wszędzie nadaje się znakomicie jako uzupełnienie kompozycji kwiatowej na skalniakach lub do nasadzeń na pierwszy plan.

  Opakowanie zawiera 50 cebulek w rozmiarze 7/8.

  Quick View
 • New

  Muscari – Szafirek Macrocarpum

  11,30 

   Muscari – Szafirek Macrocarpum tworzy niewielkie kępki żółtych kwiatów o wysokości do 20 cm, które zakwitają w kwietniu. . Szafirek jest to gatunek o niewielkich wymaganiach glebowych i stanowiskowych, może rosnąć praktycznie wszędzie nadaje się znakomicie jako uzupełnienie kompozycji kwiatowej na skalniakach lub do nasadzeń na pierwszy plan.

  Opakowanie zawiera 3 cebulki w rozmiarze 9/+.

  Quick View
 • New

  Muscari – Szafirek Pink Sunrise

  4,44 

  Muscari – Szafirek Pink Sunrise tworzy niewielkie kępki różowych kwiatów o wysokości do 20 cm, które zakwitają od V do V. Szafirek jest to gatunek o niewielkich wymaganiach glebowych i stanowiskowych, może rosnąć praktycznie wszędzie nadaje się znakomicie jako uzupełnienie kompozycji kwiatowej na skalniakach lub do nasadzeń na pierwszy plan.

  Opakowanie zawiera 1 cebulkę w rozmiarze 6/+.

  Quick View
X